32'' U3200Str Kj32D06 Zc22Ag 09, 303Kj320044 Awox 2 Adet Tv Bar Led
  • Döviz Kurları:
Giriş Yap fiyatı gör
49'' Ys L E469119 Ax049Dld16At018 Ilfm Ax49Dıl023 1022 Sn49Dal023 1022 Sunny Axen 7adet Tv Bar Led
Giriş Yap fiyatı gör
https://b2bpoke.com/web/image/product.template/121/image_1920?unique=1625dd1
(0 incele)
Satış için Uygun Değil
  • MARKA
  • Garanti
  • Üretim Yeri
  • Uyumlu TV Marka
  • Uyumlu TV Model
  • Muadil Stok Model Kodu
  • Pcb Materyal
  • Televizyon Ekran Boyutu
  • Led Tipi
  • Mercek
  • Led Sayısı (Bar Başına)
  • TV Panel Etiket Numarası
  • Led Modeli
  • Takım İçeriği
  • Pcb Ürün Numarası
Bu kombinasyon mevcut değil.
Stokta kalmadı
Geçersiz e-posta
Ürün tekrar stoğa girdiğinde sizi bilgilendireceğiz.
Stok Miktarı : 0 Adet
İstek listene eklendi
Stok Kodu :
3103
Barkod :
Paylaş:
32 İnch U3200Str Kj32D06 Zc22Ag 09, 303Kj320044 Awox 2 Adet Tv Bar Led
Takım Led-103 Awox U3200STR 32 inç TV uyumlu 2 adet TV led bar takımı, Takım Led-103 Telefox 32TD3200 32 inç TV uyumlu 2 adet TV led bar takımı.
Ürün Detayları:
Uyumlu TV Markaları:
  • Awox
  • Telefox
Uyumlu TV Modelleri:
  • U3200STR
  • 32TD3200
Pcb Ürün Numarası & P/N:
  • 303KJ320044 KJ32D06-ZC22AG-09 2018-04-04 6S1P
  • KJ32D06-ZC22AG-12 2018-05-17 6S1P
TV Panel Etiket Numarası & P/N:
  • KM0320LDCH
  • V320BJ8-Q01
Muadil Stok Model Kodları:
  • QL-16003
  • Takım Led-103
  • ES-434/6
  • 1169
  • GEN-434
Ürün Teknik Özellikleri:
  • Diğer Adı: TAKIM LED-103 (2XPCB) 32" AWOX U3200STR KJ32D06 ZC22AG-09 303KJ320044 94V-0
  • Marka: QLEDQ
  • Stok Model Kodu: QL-16003
  • Televizyon Ekran Boyutu: 32 inç & 82 Ekran
  • Uzunluk: 567 mm & 56,7 cm
  • Tür: Led TV Arka Aydınlatması & TV Led Backlight Strip & TV Backlight & TV Bar Led & TV Led Bar
  • Led Modeli: Birinci Kalite Kore Malı SMD 3030 6V
  • Led Sayısı: 6 Adet
  • Led Tipi: DLED & Doğrudan Aydınlatmalı Led
  • Mercek: Var
  • Pcb Materyal: Alüminyum
  • Pcb Arkası: 3M Marka Çift Taraflı Termal Bant Kaplı
  • Garanti: Var, 6 Ay Birebir Değişim Garantili
  • Üretim Yeri: Yerli Üretim, Yüzde yüz Yerli Sermaye ile Güzel Ülkemiz Türkiye 'de Üretilmiştir
Satın Alma ve Montaj Tavsiyeleri:
Televizyonunuzun tamirini yetkili ve tecrübe sahibi gerekli donanımlara sahip teknik personeller tarafından yapılmasını tavsiye ederiz, Yetkisiz ve tecrübesiz personel tarafından tamir müdahalesi sırasında oluşabilecek bir hatada çok daha pahalı tamir maliyetleri çıkması söz konusu olabilir çıkabilir, örneğin 0,5 mm ile 2 mm arası kalınlıktaki LCD panelin kırılması gibi.